o nas leksykon kontakt
[logo Radio Arts]
Oprogramowanie

Stirlitz Media Logger

     Stirlitz Media Logger to wielokanałowy, super-stabilny i przyjazny dla użytkownika system rejestracji audio (zwany też potocznie szpiegiem). Używają go największe stacje radiowe i sieci stacji w kraju, a także stacje w całej Europie, Azji, w obu Amerykach, a nawet w Afryce.

     Stirlitz Media Logger może nagrywać więcej kanałów niż konkurencyjne szpiegi, w większej rozpiętości bitrate używając dowolnych kart dźwiękowych. Pozwala na w pełni elastyczne ustawienia każdego kanału nagrywającego (jakość, ilość dni w archiwum, prawa dostępu itd.). Może nagrywać stacje internetowe bez używania karty dźwiękowej, lub używać kart z serii Radcap aby nagrywać aż 24 stacje FM "z powietrza", bez używania zewnętrznych tunerów i wielokanałowych kart audio.


Serwer SML może być w pełni dostosowany do Twoich potrzeb


     SML może nagrywać z jednej karty dźwiękowej w różnych jakościach: jeden strumień w jakości reemisyjnej, a drugi w niższej jakości dla długotrwałej archiwizacji (nawet kilka lat!). SML rejestruje wydarzenia (takie jak aktywność mikrofonu) i importuje dane z systemów emisyjnych, pozwalając lepiej zarządzać programem. Pozwala także na użycie tych danych do automatycznego tworzenia podcastów, używając Stirlitz Media Podcaster.

     Stirlitz Media Logger - Player pozwala na dostęp do zarejestrowanego archiwum przez sieć lokalną oraz przez Internet. Dzięki unikalnemu interfejsowi z Osią Czasu użytkownicy nie muszą wybierać plików ani katalogów. Program dowolnej stacji dostępny jest natychmiast po wybraniu pozycji z listy, i po przewinięciu się do wybranego czasu.


SML Player potrafi wyświetlać poziom audio na Osi Czasu


     SML Player może także wyświetlać dane z systemu emisyjnego oraz zarejestrowane zdarzenia. Użytkownicy widzą czego słuchają, mogą przeskakiwać z jednej pozycji programu do drugiej, lub od "otwarcia mikrofonu" do "otwarcia mikrofonu".

     Eksport dźwięku nie może być prostszy, kliknij prawym klawiszem myszy w blok na osi czasu, zaznaczając minutę, godzinę, lub cały dzień, następnie "Eksportuj", i to wszystko. Możesz też używać zakładek, tak samo jak w przeglądarce internetowej.

    Dzięki SML Java Player także użytkownicy systemów OS X i Linux mogą korzystać ze wszystkich możliwości systemu SML. SML Java Player działa z przeglądarki internetowej, możesz więc słuchać swojej stacji z dowolnego komputera na świecie nie instalując żadnego programu (jeśli oczywiście administrator systemu na to zezwolił).


     SML Player wyświetlający dane z systemu emisyjnego: 1 - Dostęp do wszystkich rejestrowanych stacji z listy; 2 - Szybki dostęp do stacji; 3 - Unikalny interfejs oparty na Osi Czasu. Po prostu przeciągnij miesiąc, dzień, godzinę, minutę lub sekundę do miejsca które chcesz odsłuchać. Możesz też używać skrótów klawiszowych albo kalendarza. Jeśli metadane są dostępne, Oś Czasu wyświetla elementy programu lub zdarzenia takie jak aktywność mikrofonu.; 4 - Kontrola odtwarzania; 5 - Kalendarz; 6 - Historia emisyjna; 7 - Zakładki - takie jak w przeglądarce internetowej; 8 - Eksport do pliku. Fragmenty mogą być definiowane za pomocą markerów, i eksportowane do jednego lub wielu plików, w wybranej jakości.

Zapytaj o cenę!
Podaj swój e-mail:
Chcę w przyszłości otrzymywać informacje o innych nowościach i promocjach
Chciałbym przetestować program

System SML dostępny jest w polskiej wersji językowej.

Do jego użytkowników w kraju należą: RMF FM, Radio Zet, Polskie Radio, sieci ZPR, RMF Maxxx, Agora, Ad.Point.

Więcej informacji na stronie: www.stirlitzmedia.pl

 


oprogramowanie · konsolety emisyjne · procesory dźwięku · leksykon techniki radiowej · o nas · kontakt
© 1999-2017 Radio Arts. Powered by djc.