o nas leksykon kontakt
[logo Radio Arts]
Oprogramowanie

MusicMaster


     MusicMaster for Windows - nowa generacja systemów do programowania muzyki. Olbrzymie możliwości i niespotykana dotąd elastyczność sprawiają, że tworzenie playlisty staje się przyjemnością - niezależnie od tego, czy pracujesz w radiu, telewizji, prowadzisz radio internetowe czy chcesz umilić muzyką czas zakupów. Poznaj MusicMastera i dołącz do ponad dwóch tysięcy użytkowników na całym świecie.

[zdjęcie: MusicMaster]


Zawsze taki jak Ty.

     MusicMaster nie jest kolejnym systemem, do którego musisz się przyzwyczajać. To zestaw klocków, z których sam budujesz sobie narzędzie programujące muzykę w taki sposób, w jaki sobie wymarzysz. Sam projektujesz układ bazy muzycznej, sam określasz reguły i sposób dobierania utworów. Dzięki temu, twoja kopia MusicMastera jest wyjątkowa. Tak jak Ty.

Konkurencja? Szanujemy.
Zapytaj o cenę!
Podaj swój e-mail:
Chcę w przyszłości otrzymywać informacje o innych nowościach i promocjach
Chciałbym przetestować program

     Tak naprawdę... nie ma porównania. Możliwości, jakimi dysponuje MusicMaster dalece przewyższają znane Ci systemy oparte DOS-ie. Wiemy, wiemy - są już zaawansowane systemy dla Windows. Mimo to nie boimy się proponować Ci "przesiadki" na MusicMastera. Mało tego - jesteśmy przekonani, że w końcu docenisz różnicę - w kosztach, elastyczności i możliwościach jakie kryje w sobie MusicMaster.

Zawsze tak jak lubisz.

     Dajemy Ci wybór, którego inni się boją. Możesz wypożyczyć od nas MusicMastera, albo kupić go na własność. W obu przypadkach to ten sam, dostosowany precyzyjnie do Twoich potrzeb MusicMaster, z naszym telefonicznym, mailowym i - gdy zajdzie potrzeba - osobistym wsparciem. Możesz być pewny, że ostatniej opcji nie będziesz potrzebował.

Więcej?  Odwiedź polską stronę MusicMastera i poznaj go lepiej.


 


oprogramowanie · konsolety emisyjne · procesory dźwięku · leksykon techniki radiowej · o nas · kontakt
© 1999-2017 Radio Arts. Powered by djc.