o nas leksykon kontakt
[logo Radio Arts]
     Komputery, komputery, komputery... No, ale nie będziesz chyba grał z Winampa? Oczywiście - wiemy, że Winamp działa i używają go miliony osób na całym świecie. Tobie jednak marzą się prawdziwe sukcesy i prawdziwe pieniądze. Potrzebujesz więc prawdziwych rozwiązań. Oprogramowania, które wyręczy Cię w codziennych, nużących obowiązkach a Twoim DJ-om pozwoli wreszcie skupić się na antenie. Wszystko, czego potrzebujesz mamy w Radio Arts. Systemu emisyjny, którego nie trzeba resetować co ranek, edytor dla newsroomu, sprytny programator muzyki i cyfrowy szpieg.

Pewnie widziałeś tę reklamę - pralka pierze, a właściciel... no właśnie. Radio Arts.
[zdjęcie]

Oprogramowanie


[zdjęcie: AudioVault]
AudioVault
spokojny sen technika, satysfakcja didżejów

     Prawdopodobnie najstabilniejszy system emisyjny świata. Dzięki wyśrubowanym procedurom testowym, kontroli jakości, oraz temu, że nigdy nie musiano adaptować wersji DOS do pracy w środowisku Windows, AudioVault gwarantuje nieprzerwaną emisję. Automatyczna duplikacja bazy audio, wbudowane przełączanie serwerów w razie awarii, prosta, wielopoziomowa redundancja, efektywny i przyjazny suport w Polsce - to kolejne atuty, sprawiające że AudioVaultowi można zaufać. Bo najważniejsze dla emisji radiowej jest tylko jedno - że jest.
 

[zdjęcie: NewsBoss]
NewsBoss
serwis informacyjny - szybko, sprawnie, ekologicznie

     Zaawansowane narzędzie dla radiowego newsroomu. Pozwala na szybkie, bezproblemowe i zautomatyzowane wydawanie serwisów informacyjnych, nagrywanie i edycję dźwięków, przyjmowanie i archiwizację wiadomości oraz organizację pracy dziennikarzy. Wydatnie redukuje koszty prowadzenia newsroomu i obniża poziom stresu personelu.
 

[zdjęcie: MusicMaster]
Music Master
programator muzyki, który nie narzuca własnych zasad

     Potężny ale niezwykle przyjazny system do programowania muzyki. Olbrzymie możliwości i niespotykana dotąd elastyczność sprawiają, że tworzenie playlisty staje się przyjemnością - niezależnie od tego, czy pracujesz w radiu naziemnym czy internetowym. Jakość potwierdzona przez ponad dwa tysiące zadowolonych użytkowników na całym świecie.
 

[zdjęcie: Stirlitz]
Stirlitz
szpieg, którego można pokochać

     Najbardziej zaawansowany system archiwizacji programu radiowego na świecie. Nie dość, że nagrywa, to jeszcze udostępnia archiwum przez Internet, tworzy podcasty, potrafi też słuchać innych stacji i na tacy podaje Ci listę zagranych przez nie piosenek. Mało? To pokaż nam swojego szpiega...